The Dark Knight Rises

Dark Knight Rises slot

Kas gan būtu spēļu automātu spēļu kolekcija bez kāda no slavenajiem komiksu tēliem? Šajā gadījumā runa iet par slaveno un interesanto varoni Betmenu. „Tumšais bruņinieks atgriežas” (angļu valodā – The Dark Knight Rises) ir amerikāņu supervaroņu filma, kuras pirmizrāde bija 2012. gadā. Šīs filmas galvenais režisors ir Kristofers Nolans, viņš režisēja arī divas iepriekšējās Betmena filmas, tādēļ visās trīs filmās ir līdzīga noskaņa. Filma ir balstīta uz iespējams vispopulārāko komiksu varoni, kāds jebkad ir eksistējis, – Betmenu. Galvenās lomas filmā atveido tādi aktieri kā Kristians Beils, Maikls Keins, Gērijs Oldmens, Anna Hetaveja un Toms Hārdijs. Šo aktieru sejas ir redzamas arī spēļu automātu spēles „Tumšais bruņinieks atgriežas” versijā!

 

Sāciet spēlēt šo spēli jau tagad, lai gūtu neaizmirstamus iespaidus un dotos fantāzijas pasaulē, kur noziedzība, noslēpumi un intrigas slēpjas aiz katra stūra… kā arī milzīgi laimesti!  Jums ir pieejamas 5 lieliskas bonusa iespējas, kuras ļauj dažādot savu spēles pieredzi šajā tiešsaistes spēlē. Iegūstiet 3 vai vairāk īpašos spēles simbolus jebkurā pozīcijā uz spēles cilindriem, un Jums uzreiz tiks piešķirti 10 bezmaksas griezieni! Papildus tam Jums tiks dota iespēja piekļūt vienai no divām bonusa spēlēm, kurās Jums būs jāpieņem svarīgs lēmums – vai Jūs dosieties palīgā galvenajam varonim Betmenam un glābsiet pasauli no ļaunuma, vai arī pievienosieties viņa pretiniekam Beinam cīņā par varas un ietekmes sagrābšanu uz Zemes? Katra no šīm divām iespējām sniedz savus bonusus, tādēļ izvēli veiciet ar apdomu. 

Ja Jūs izvēlēsities pāriet pie Beina, kad Jums piešķirs iespēju, kurā jebkura Jūsu iegūtā uzvaras kombinācija aktivizēs ripojošo cilindru funkciju, kurā visi simboli uzvarējušajā kombinācijā eksplodēs un izzudīs, bet tos aizstās citi simboli, un ja šie simboli ietilpst uzvarētāju kombinācijās, tad šis pats process atkārtojas, un Jums atkal un atkal tiks pieskaitīts laimests!

Ja Jūs tomēr paliksiet Betmena pusē, tad Jūs aktivizējat bezmaksas griezienu bonusu, kas Jums sniedz 10 griezienus, kā arī, ja iegūstat vienu no īpašajiem simboliem, tos varēsiet sadalīt divos simbolos, lai radītu vēl vairāk uzvarošas kombinācijas.

Pēdējoreiz atjaunots jūnijs 17, 2022.

Saistītās ziņas