Golden Grimoire

Golden Grimoire

Skatoties uz spēļu izstrādātāju sagatavotajiem sarakstiem, kuros ir minētas dažādas spēles, kuras ir laistas apgrozībā 2019. gadā, ir jāsecina, ka šis gads ir visnotaļ piesātināts ar jauniem piedzīvojumiem un aizraujošiem mirkļiem spēļu automātos. Spēļu izstrādātāji nepaguruši strādā, lai Jums nodrošinātu labākās pieredzes un inovatīvākos jaunos tehnoloģiju risinājumus. Katra spēle saviem cienītājiem piedāvā kaut ko citu, tādēļ noteikti iesakām Jums ne vien pieturēties pie saviem laika gaitā pārbaudītajiem favorītiem, bet arī iepazīties ar jaunajām spēlēm, jo tās noteikti neliks vilties un kas zina – varbūt Jūs pat atklāsiet sev jauno mīļāko spēļu automātu spēli!

Viena no šī gada nozīmīgākajām jaunajām spēļu automātu spēlēm ir Golden Grimoire (no angļu valodas – Zelta Grimors), kura visiem spēlētājiem tika darīta pieejama jau gada pirmajā mēnesī. Šī noteikti ir ļoti īpaša spēļu izstrādātāju uzņēmuma NetEnt spēle, jo to ir iedvesmojuši burvju mākslinieki, un tā ir veidota tā, lai šī spēļu izstrādātāja rokraksts tajā būtu skaidri redzams un atpazīstams. Apskatīsim spēles piedāvājumu Onlinekazino.net apskatā, un Jūs precīzi uzzināsiet, ko tā var piedāvāt un, vai tā ir izmēģināšanas vērta!

Sāksim ar to, ka šai spēlei ir 5 cilindri, kas ir novietoti 4 rindās ērtākam un patīkamākam izkārtojumam. Golden Grimoire ir spēle, kurā ir veselas 40 aktīvās izmaksas līnijas, un šāda veida spēlei vēl neredzēti zema cena par vienu griezienu – vien nieka 0,20 ASV dolāru apmērā, tomēr, ja šodien ir Jūsu laimīgā diena, tad ir iespējams likt arī daudz vairāk. Visaugstākajā iespējamajā līmenī ir iespējams maksāt pat 400 dolārus par vienu griezienu.

Spēles laimestu klāsts ir ļoti plašs, bet regulārie laimesti var sasniegt pat 80,000 ASV dolāru, ja Jūs izmantojat maksimālo likmi, kas ir atļauta. Jāatzīmē, ka, lai gan regulārais laimests ir liels, šī spēle nepiedāvā progresīvo laimestu, kas ir ļoti populāra funkcija citās šāda veida spēlēs. Varam tikai minēt, kādēļ spēļu veidotāji NetEnt ir izvēlējušies šajā reizē šo funkciju neizmantot attiecīgās spēles izveidē, tomēr arī bez progresīvā laimesta šai spēlei ir ļoti daudz, ko Jums piedāvāt, piemēram, naudas atgūšanas procents ir veseli 96,44%, kas ir daudz augstāks rādītājs nekā vidējais šāda veida spēlēm. Tas nozīmē, ka noteikti ir vērts dot šai spēlei iespēju un to izmēģināt pašam personīgi!

Pie šīs spēles dizaina ir ļoti piedomāts, Golden Grimoire spēlētājam sniedz iespēju iegremdēties maģijas pasaulē, un tādēļ arī pašas spēles simboli ir kaut kādā veidā saistīti ar maģiju. Piemēram, Jūs varat uz cilindriem redzēt gan zelta galvaskausu, gan maģisko grāmatu, kas Jums ļaus iegūt dažādas interesantas spēles funkcijas. Ja Jums paveicas un Jūs uzgriežat 3 vienādus simbolus, tad Jums dod veselus 8 griezienus pilnīgi bez maksas. Saprotams, ka šis nav lielākais sastopamais bezmaksas griezienu skaits, tomēr jāatceras, ka šai spēlei ir daudz lielāks laimestu iegūšanas procents, kas savukārt nozīmē, ka vien ar 8 griezieniem ir daudz lielāka iespēja laimēt naudu nekā tas būtu citās līdzīga veida spēlēs.

Tādad – vai arī Jums noteikti vajadzētu izmēģināt spēli Golden Grimoire? Mēs to viennozīmīgi iesakām un iedrošinām arī Jūs izmēģināt NetEnt jauno veikumu, kas noteikti pārsteigs ar saviem jauninājumiem, kamēr tajā pašā laikā ražotāja standarti noteikti būs jau pazīstami, kas rada lielu uzticību jaunajai Golden Grimoire spēlei.

Pēdējoreiz atjaunots jūnijs 17, 2022.

Saistītās ziņas