300 Shields

300 shields

Ir NexGen spēļu izstrādātāja radītā spēle 300 Shields jeb latviski 300 Vairogi, tevi aizvedīs kaujas laukā ar Karali Leonīdu un viņa karavīriem. Spēle ir balstīta uz stāstu par drosmīgajiem spartiešiem, kuri cīnījās ar persiešu dievam līdzīgo karali Herteksu un viņa brutālo armiju, un tā izvietota uz 5 ruļļiem un 25 izmaksu līnijām. Šī spēle nedaudz atšķirās no ierastajām NexGen grafikām, bet pārmaiņas laikam ir uz labu, jo ļoti daudzi Latvijas spēlētāji to ir iemīlējuši – tā gozējās populārāko spēļu goda vietā. Vizuāļiem pieskaņots ļoti atbilstošs, kinematogrāfisks skaņu celiņš, kas paspilgtina iztēli un palīdz ainas iztēloties daudz vieglāk.

Ruļļi, kas izskatās pēc pergamenta, ir novietoti labības laukā, kurā smilgas šūpojās vējā. Simboli, kā jau varat iztēloties, ir ļoti atbilstoši tēmai – karavīri ar bultām, kuģi un zobeni. Zemās vērtības simboli arī ir pielāgoti spēles izskatam un kopējai tēmai. Divi visaugstākās vērtības simboli sniedz laimestu pat tad, ja uz spēles līnijas izvietoti tikai divi no viena veida, skatoties no kreisās un labo pusi. Pārējiem spēles simboliem gan obligāti jābūt vismaz trim no viena veida uz vienas izmaksu līnijas, lai sniegtu jums kādu labumu.

Skatoties no kreisās spēles ekrāna puses, kontroles panelī redzamas tādas pogas kā Info, Autoplay, Lines, Bet, Gamble un Spin. Tad, kad esat izlēmis, uz cik spēles izmaksas līnijām spēlēsiet, laiks izvēlēties likmi. Tā vietā, lai katru reizi grieztu spēles ruļļus manuāli, varat izvēlēties Autoplay funkciju, kas visu izdarīs jūsu vietā un jums atliks vien priecāties par iegūtajiem laimestiem. Pēc katra laimesta gūšanas vari izvēlēties Gamble opciju un dubultot vai pat četrkāršot savu laimestu, pareizi uzminot kādas kārts krāsu vai mastu.

Jautāsiet, kas ir pats vērtīgākais simbols – tas ir karavīrs. Šis simbols arī aizstāj visus citus, izņemot “Scatter” – vairoga simbolu, lai iegūt kārotās kombinācijas būtu vieglāk. Abi šie simboli dažādi sakombinējoties sniegs tev lielus laimestus, atliek vien kārtīgi iepazīties ar spēles kombināciju tabulu.

Pēdējoreiz atjaunots jūnijs 17, 2022.

Saistītās ziņas