Dwarf Mine

Dwarf Mine (Yggdrasil)

Kāpēc visiem tik ļoti patīk rūķi un raktuves? Vai tiešām īsi cilvēki agrāk strādāja raktuvēs, vai arī mums tādu iespaidu tik ļoti radījušas Disnejas filmas? Esi gatavs sasmērēt savas rokas raktuvēs un ieskatīties pazemes raktuvju bagātībās, spēlējot šo aizraujošo spēli un mēģinot atrast vērtīgos kristālus. Dwarf Mine spēle notiek uz 5 ruļļiem un grieziena minimālā vērtība var būt pat tikai 10 centi, tā kā šī slotu spēle var būt ideāls variants tiem, kas vēlās uzspēlēt tikai nedaudz, netērējot lielu naudas daudzumu, vai arī tiem, kas vēl apgūst slotu spēles un vēlās saprast, kā tās strādā.

Grafikas ir ļoti pievilcīgas un patīkamas, nav pārāk košas un acis nogurdinošas. Fons ir brūnā – zemes krāsā, jo spēles darbība notiek pazemes raktuvēs. Fonā var redzēt apraktas dinozauru un cilvēku kaulu paliekas. Ruļļi ir iestrādāti primitīvā hidrauliskajā rakšanas mašīnā, kuru vada rūķis, kas izskatās īru izcelsmes. Viņš atrodas ruļļu labajā pusē un kustina lifta sviru ritimiski kopā ar ruļļu griešanos.

Simboli šajā spēlē ir kāršu masti. Ercs sarkanā krāsā, pīķis dzeltenā, kreics zaļā un kāravs zilā. Šādās pašās krāsās ir ļoti vērtīgie kristāli. Vērtīgāki par kāršu mastiem ir dažādi rūķu darba rīku simboli – lāpstas, cirvji cepures un laternas. Visvērtīgā ir laterna, kas sniedz tev 1,4 reizēju laimestu.

Šajā spēlē tās izstrādātāji Yggdrasil nolēmuši nelikt iztikt bez “Wild” simbola, tomēr tajā ir bonusa simbols, kam ir divejāda funkcija. Tas sniedz bezmaksas griezienus un arī paplašina ruļļus pamata spēlē. Kad parādās šis bonusa simbols, ruļļi paplašīnās par vienu rindu. Pateicoties šim, strauji palielinās iespēja laimēt, jo palielinās laukums, kurā uzkrist laimīgajiem simboliem. Šādas papildu paplašinājuma līnijas var būt līdz pat trīs.

Standarta bonuss tiek izspēlēts, kad tiek izvietoti 3 bonusa simboli uz 1., 3. un 5. ruļļa. Tas sniedz 10 bezmaksas griezienus.  Alternatīvais bonuss notiek pamatspēlē, kad paplašinātās rindas var sevī slēpt ļoti vērtīgos kristālus, kas sniedz ļoti patīkamus bonusus.

Pēdējoreiz atjaunots jūnijs 17, 2022.

Saistītās ziņas