Book of Secrets

Book of Secrets

Šī spēle ir ļoti līdzīga un neviens nenoliegs, ka veidota pēc pašas populārākās slotu spēlesBook of Ra” motīviem. Kāpēc gan nē, ja jau cilvēkiem šāda veida spēle, acīmredzot piesaista. Tā ir spēle uz 5 ruļļiem ar 10 izmaksu līnijām un 10 regulārajiem simboliem. Tās izmaksu procents šobrīd svārstās ap 96%. Grafiskas mums ir jau ļoti ierastas un iespējams tieši šī spēle tev iepatiksies vairāk pievilcīgās piedzīvotāju meklētājas dēļ, kas šoreiz ir galvenā spēles varone.

Spēli izstrādājuši ļoti veiksmīgie “SYNOT Games“, kas ir Slovāku online kazino izstrādātāji, kas savu vārdu jau plaši izskandinājuši un pierādījuši visā pasaulē. Visas no viņu spēlēm, tai skaitā arī šī, ir HTML5, kas nozīmē, ka tās ir piemērotas spēlēšanai arī no mobilajām iekārtām – telefona vai planšetdatora.

Pirms spēles parādās ieteikums, ka to vislabāk spēlēt no Google Chrome meklētāja un kāpēc gan lai to kāds neievērotu, ja tādejādi būs garantija gūt pašu labāku spēles pieredzi. Iesakām to darīt arī jums.

Likmes var būt dažus centus vai vairākus simtus eiro lielas – šo spēli vari spēlēt kā vien vēlies, atkarībā no tā, kāda veida spēlētājs esi – tev patīk ilgi spēlēt ar mazām likmēm un apzināties, ka iegūtie laimesti arī būs mazāki, vai arī iet uz visu banku un ātri uzzināt, vai būsi ieguvis lielo laimestu. Ja tomēr vēlies spēlēt uz mazākām likmēm, bet tevi nogurdina nepārtraukti griezt spēles ruļļus, vari izmantot automātisko funkciju, kas to darīs tavā vietā. Pēc katra laimesta iespējama arī “Gamble” funkcija, kas ļaus palielināt savu laimestu, uzminot pareizo kārts krāsu.

Šajā spēlē ir 10 krāsaini simboli – spēļu kāršu simboli, tādi, kā karalienes, karaļi, tūži un kalpi, kā arī jau ierasti ēģiptiešu simboli – sarkans krusts ar apli, zaļš skarabejs, zeltaina faraona galva un pievilcīgās piedzīvojumu meklētājas simbols, kuru pietiks izvietot jau vien divas reizes uz savas izvēlētās izmaksu līnijas, lai palielinātu savas iespējas laimēt. Protams, jo vairāk simboli, jo lielāks laimests, kā jau citās šāda veida spēlēs.

Pēdējoreiz atjaunots jūnijs 17, 2022.

Saistītās ziņas