100 Super Hot

100 super hot

Mūsdienās, kad animācija ir tik ļoti attīstījusies tā, ka bieži vairs pat nevaram to atšķirt no īsta, uzfilmēta materiāla, daudziem cilvēkiem ir vēlme atgriezties pēc vecajām, labajām, vienkāršajām animācijām. Tādās, kurās skaidri saprotama doma, bet nav nekas pārspīlēts. Varbūt šis ir viens no iemesliem, kāpēc 100 Super Hot spēle Latvijas spēlētāju vidū ir tik populāra. Cilvēki vienkārši vēlās uzspēlēt spēli, kas pilda savu funkciju un nav pārbāzta ar pārāk daudz funkcijām un sarežģīti noanimētiem simboliem, neļaujot koncentrēties. Šī spēle ir kā radīta tiem, kuriem patīk vienkāršība.

Kā jau gandrīz visās spēļu automātu jeb slotu spēlēs, tavs mērķis ir vienā līnijā dabūt iespējami daudz vienādus simbolus, kas šajā spēlē ir dažādi augļi – plūmes, citroni, vīnogas, ķirši, melones un apelsīni. Tie visi atrodas uz vienkārša, melna fona, kas izceļ visus krāsainos augļus. Arī skaņas šajā spēlē nav uzmācīgas un pārlieku daudz – tikai absolūtais minimums, kas nepieciešams šāda veida spēlei.

Šī spēle varētu būt arī ļoti laba iesācējiem savas vienkāršības dēļ, jo, cilvēks, kurš vēl nekad iepriekš nav spēlējis spēļu automātu spēles, pirmoreiz izmēģinās savu veiksmi kādā ļoti krāšņā un trokšņainā automātā, iespējams nobīsies no tā, ka visa ir par daudz un apjuks. Un, tā kā mēs visi labi zinām, ka pirmais iespaids ir tas svarīgākais, šis nebūtu gadījums, kad tas būtu labs un uz turpmāku sadarbību vērsts.

Interesants fakts – šajā spēlē ir 100 izmaksu līnijas! Jā, jūs nepārlasījāties un mēs nejauši neierakstījām vienu papildus nulli. Viens – nulle – nulle. Simts izmaksu līnijas! Vai esat ko tādu dzirdējuši? Tas nozīmē, ka izredzes laimēs viena grieziena laikā ir ievērības cienīgas! Turklāt, šai spēlei ir arī savs Džekpots un tā summa ir ievērības cienīga – varbūt tieši tev būs iespēja to laimēt?

Pēdējoreiz atjaunots jūnijs 17, 2022.

Saistītās ziņas