Fortune Pig

Vēl viena Latvijā popularitāti iemantojusi spēle ir Fortune Pig. iSoftBet to izveidojuši, atzīmējot ķīniešu cūkas gada sākšanos. Šis košās krāsās veidotais spēļu automāts ir apveltīts ar 5 ruļļiem un 25 izmaksas līnijām, “Wild” simboliem, bezmaksas griezienu iespējām, ruļļu sinhronizāciju un citām aizraujošām iespējām. To iespējams spēlēt gan datorā, gan kādā no savām mobilajām iekārtām – telefonā vai planšetdatorā.

Parasti ierasts redzēt visas slotu spēles, kas ķīniešu tematikā, zelta un sarkanās krāsās, bet šī spēle ir izņēmums – tā ir daudz krāsaināka. Tajā ir tradicionālās ēkas un fonā dejojoši draugoni, krāšņi lillā krāsās dekorēti ruļļi, kuros griežās dažādi krāsaini simboli. Mazākās vērtības simboli ir no J līdz A, bet augstākās ir zelta monētas, naudas koks un bungas. Labākais no standarta simboliem ir zelta dragons, kas sniegs jums 16 kārtīgu laimestu, ja varēsiet piecus tādus izkārtot uz savas izmaksu līnijas.

Zelta cūka, kas minēta spēles nosaukumā, ir “Wild” simbols, kas aizstāj jebkuru citu simbolu, izņemot “Scatter” un naudas somas simbolus. Šis simbols jums sniegt 2, 10 vai pat 20kārtīgu laimestu, ja to izvietosiet 3-5 vietās.

Lai iegūtu bezmaksas griezienus šajā spēlē, jums uz 1., 3. un 5. ruļļa jāizvieto dragona simbols. Tad būsiet nopelnījis 8 bezmaksas griezienus un tas diemžēl ir lielākais bezmaksas griezienu skaits, ko šajā spēlē iespējams laimēt. Bezmaksas griezieni tiek izspēlēti ar ruļļu sinhronizācijas metodi – viss no 2-5 ruļļiem var tikt sinhronizēts jebkurā bezmaksas griezienā.

Ja jums izdosies izvietot 5 vai vairāk sarkanās naudas somas simbolus, jūs iegūsiet vēlreizējas griešanas iespēju – varēsiet griezt vēl trīs reizes. Katru reizi, kad uzgriezīsiet naudas somas simbolu, vēlreizējas griešanas iespēju skaits atkal būs trīs! Kad šie griezieni beigsies, visa summa no naudas somām tiks saskaitīta un pieskaitīta tavam laimestam.

Kopumā šī spēle ir ļoti interesanta un aizraujoša, grafikas ir fantastiski krāšņas un tādas, kādām būtu jābūt aizraujošā kazino spēlē. Arī skaņas ir ļoti piemērotas un tikai pastiprina spēles pieredzi, sevišķi, ja esi ķīniešu tematikas cienītājs.

 

Pēdējoreiz atjaunots jūnijs 17, 2022.

Saistītās ziņas