Psycho

Psycho

Spēļu automātu spēle Psiho ir balstīta uz talantīgā kinorežisora Alfreda Hičkoka filmas ar šādu pašu nosaukumu. Šī filma skatītājiem tika prezentēta 1960. gadā, un tā turpināja cilvēkus aizraut vēl gadu desmitiem. Mūsdienās televīzijas seriāls Bates motel, kurš diemžēl nav tulkots latviešu valodā, apspēlē to pašu filmā pieredzēto sižeta līniju. Arī azartspēļu radītājs – firma NextGen – nodrošina Jums iespēju atklāt šo aizraujošo sižetu arī spēļu automātu spēles veidā. 

No pirmā acu uzmetiena šķiet, ka spēle ir sarežģīta, jo tajā ir daudz dažādu pavērsienu un domu, tomēr tā nebūt nav. Tas ir tiesa, ka, lai spēlētu šo spēli, laimētājam ir nedaudz tajā jāiedziļinās, tomēr tas atmaksājas, jo pati spēle ir elpu aizraujoša. Šī oriģinālā spēle ir pilna ar brīnišķīgiem vizuāliem elementiem, kuri Jums spilgti paliks atmiņā, kā arī tajā brīžiem parādās arī nelieli klipi no oriģinālās filmas, uz kuras ir balstīta visa šīs spēles ideja un vizuālais izpildījums. Spēles laikā ir dzirdami arī dažādi audio efekti, piemēram, slavenākie citāti no filmas Psiho – šis aspekts noteikti ies pie sirds filmas kvēlākajiem faniem! Spēles funkcijas pārvaldīt ir vienkārši, galvenais ir atcerēties, ka pogas, uz kurām ir attēlotas sarkanās un zilās bultiņas noregulē Jūsu monētas vērtību, spin jeb grieziena poga nozīmē „Sāciet spēli”, bet ir pieejama arī automatizētā spēles opcija, kurā Jums tikai jāievada, cik reizes vēlaties griezt un veikt gājienus, un spēle to visu paveiks Jūsu vietā automātiski. 

Ir arī bezmaksas griezienu opcija, kas tiek aktivizēta, kad jūs saņemat 3 vai vairāk vienādus elementus: 3 vienādi dos Jums 10 bezmaksas griezienus, 4 sniegs Jums 15 bezmaksas griezienus, un 5 sniegs jums 20 bezmaksas griezienus, kas ir maksimālais iegūstamais bezmaksas griezienu skaits. Protams, ka ir pieejami arī citi veidi, kā iegūt īpašos bonusus.

Pēdējoreiz atjaunots jūnijs 17, 2022.

Saistītās ziņas