Planet of the Apes

Planet of the Apes

Pērtiķu planēta (angļu valodā – Planet of the Apes) ir amerikāņu zinātniskās fantastikas kino sērija, kas sastāv no filmām, grāmatām, televīzijas pārraidēm, komiksiem un citiem tematiskiem vizuāliem materiāliem par pasauli, kurā cilvēki un inteliģentie pērtiķi saduras un cīnās par visa kontroli.

Nenoliedzami, ka stāsts un ideja šajā franšīzē ir ārkārtīgi interesanta un unikāla, tādēļ arī uzņēmums Net Entertainment nespēja palaist garām šādu iespēju un neizveidot spēļu automātu spēli ar tādu pašu nosaukumu. Spēle galvenokārt balstās uz divām no visām sērijas filmām – Pērtiķu planētas sākotne un Pērtiķu planētas atmoda. Abas šīs daļas tiek apvienotas arī praktiski spēlējot spēli, jo ekrāns tiek sadalīts divās daļās: vienā pusē ir cilindri ar vienas filmas notikumu tematiku un otrā pusē ar otras filmas elementiem. Šī spēle norit uz 5 ritošajiem cilindriem un 20 izmaksas līnijām. Spēlētājs tiek aicināts iesaistīties laikā un telpā starp divām dažādām pērtiķu armijas līdera Cēzara dzīves fāzēm – šis ir galvenais varonis ne tikai pašā filmā, bet arī spēļu automātu spēlē.

Katrā no ekrāna pusēm šīs franšīzes fani varēs arī baudīt kvalitatīvu vizuālo izpildījumu, jo šīs spēles izstrādē īpaša uzmanība tika vērsta uz estētisko baudījumu, kā arī lai spēles tematika un sižets atbilstu abām no augstāk minētajām filmām. Katrai no ekrāna pusēm ir arī sava īpašā krāsu gamma – vienā pusē krāsas ir siltas un dabiskas, bet otrā – tumšas un piesātinātas. Arī simboli uz cilindriem ir tikuši veidoti ar īpašu rūpību un tajos ir attēloti dažādi tēli no filmām un citi ar filmu sēriju saistīti elementi. 

Spēlētāji var izvēlēties arī kādu no dažādām iespējamām spēles monētu vērtībām un monētu skaitu katrā griezienā. Šī spēle ir pieejama arī dažādos formātos – Jūs varat spēlēt savā planšetdatorā un iPhone vai Android operētājsistēmas ierīcē, kā arī izmantot skārienekrāna iespējas, kas pilnībā uzlabo katra spēlētāja pieredzi un sniedz vēl lielāku spēles brīvību – spēlējiet kur, kad un kādā ierīcē vēlaties! 

Pēdējoreiz atjaunots jūnijs 17, 2022.

Saistītās ziņas