The Mummy

The Mummy

Laimētavas ir vienas no retajām vietām, kuras vieno un piesaista cilvēkus ar visdažādākajām interesēm. Azartspēļu aparātu spēle Mūmija (angļu valodā – The Mummy) ir piemērota tiem, kuri interesējas par vēsturi un kuriem pie sirds iet piedzīvojumi un strauji sižeta pavērsieni; šī spēle ir balstīta uz 1999. Gadā pirmo reizi izrādītās amerikāņu piedzīvojumu filmas motīviem, kuras režisors un scenārija autors ir Stefans Sommers. Spēļu automātā ir redzami dažādi filmas tēli, kurus atveido tādi aktieri kā Brendans Freizers un Reičela Vaisa.

Lai gan pastāv vairākas azartspēļu aparātu spēles ar Ēģiptes vai ēģiptiešu tēmu, šī filma ir īpaša, jo tās izveidē tika pieaicināti ēģiptologi, kuri rūpējās par tās vēsturisko atbilstību, tādēļ arī pati spēle atšķiras no citām. Šī spēle ir pieejama vairākās no labākajām tiešsaistes kazino vietnēm; tā vienlaikus ir aizraujoša un interesanta. Fantastiskais fona dizains un jaunmodīgā spēles grafika un vizuālie elementi tikai vēlreiz apliecina to, cik kvalitatīvu darbu veic uzņēmums Playtech, kas šo spēli (un daudzas citas) izstrādāja. 

Spēle Mūmija norisinās uz 5 ritošajiem cilindriem un tai ir 25 izmaksu līnijas. Lai gan spēle ir balstīta uz Holivudas grāvēja, tās kvalitāte ir līdzvērtīga visām citām labākajām azartspēļu aparātu spēlēm. Jūs varēsiet izmantot ne tikai iespēju meklēt īpašos simbolus, bet arī iegūt griezienus par brīvu, spēles gaitā atrast papildus reizinātājus, kā arī izmantot kādu no plašā bonusa funkciju klāsta.

Laimētavu jaunatnācējiem var būt grūti izvēlēties kādu no funkcijām un tās pielietot pareizi jau pirmajā spēlēšanas reizē, tādēļ viņiem i ieteicams izmantot bezmaksas režīmu, lai iegūtu nelielas zināšanas un iemaņas spēles spēlēšanā. Pēc tam, kad jau jutīsieties drošs un pārzināsiet, kā darbojas dažādās spēles funkcijas, Jūs iepriecinās arī spēlēšanas par naudu, jo šī spēle lepojas ar milzīgu džekpotu, kas var nonākt Jūsu īpašumā jau pavisam drīz!

Pēdējoreiz atjaunots jūnijs 17, 2022.

Saistītās ziņas