Hitman

Hitman slot

Kinofilma Slepkava (angļu valodā – Hitman) pazīstama daudziem, jo ​​īpaši, ja esat videospēļu cienītājs, taču patiesībā tas ir stāsts par slavenību filmā, kurā Timotijs Olifants spēlēja galveno varoni – Aģentu Nr. 47. Filma bija īsts grāvējs, tādēļ uzņēmums Microgaming’s Quickfire no tās smēlās iedvesmu un izveidoja spēļu automātu spēli ar šādu tematiku. 

Vai meklējat vienu no visdramatiskākajām un slavenākajām azartspēļu spēlēm, kuras var spēlēt tiešsaistē? Jūs nevarēsiet atrast neko labāku par šo spēli. Šeit Jūs varat pats iejusties slepkavas ādā un doties bīstamajos piedzīvojumos, izbaudot visas iespējas iegūt laimestu.

Filmas nosaukums, kā arī tās pamatā esošais stāsts ir drūms un pilnīgs pretstats tam, ko mēs esam pieraduši redzēt šāda veida spēlēs – nav zelta vai priecīgo krāsu. Šī spēle ir veidota sarkanajos toņos, un tajā izmantotie simboli ir dažādi ar filmu saistīti objekti, piemēram, sudraba pistoles, snaipera šautene, arsēnija flakons ar šļirci, dažādi asmeņi un  virve, un protams, pat galvenais varonis Aģents Nr. 47. Kriminoloģijas kino piekritēji noteikti spēs novērtēt šo izvērsto tematiku arī spēļu automātu spēles veidā!

Spēlei ir ne tikai iespaidīgi grafiskie elementi, bet arī tiek lēsts, ka tās vidējā atdeve ir veseli 95,81%, kas nozīmē, ka Jūsu iespēja uzvarēt ir milzīga. Šai spēlei ir 5 griežamie cilindri un 15 izmaksas līnijas. Lai gan šī spēle ir piesaistoša daudzos veidos, ir jāatzīst, ka tās lielākais un labākais spēlētājus piesaistošais faktors ir lielais bonusu skaits, ko tajā piedāvā izbaudīt spēlētājam pilnīgi bez maksas. Uzsākot spēli, katram spēlētājam ir pieejams pats pirmais bonuss – tie ir 18 bezmaksas griezieni.  Turpinot spēli, spēlētājam ir iespēja iegūt dažādus citus bonusus, piemēram, reizinātājus, kuri palielina laimestu, tādēļ izvēlieties gudri, un Jūsu misija var būt viena visienesīgākajā lietām, ko esat jebkad izdarījis!

Pēdējoreiz atjaunots jūnijs 17, 2022.

Saistītās ziņas