Iron Man

Iron Man

Tiešsaistes spēļu automātu spēles, kuru pamatā ir supervaroņi, vienmēr ir bijušas cieņā un spēlētāji labprāt pie tām uzkavējas nedaudz ilgāk nekā pie pārējām spēlēm. Šī raksta varonis ir Dzelzs vīrs: šī spēle balstās uz 2008. gadā uzņemto filmu, kurā galveno lomu atveido ģeniālais aktieris Roberts Dauņijs, viņam šoreiz bija tikusi Tonija Starka loma, kurš bija ekscentriskais izgudrotājs, kurš uzbūvēja metāla eksoskeletu, kas pēc tam palīdzēja viņam pārveidoties par supervaroni Dzelzs vīru (angliskajā versijā – Iron Man). 

Šī spēle galvenokārt uzmanību piesaista ar lieliskās kvalitātes grafiskajiem elementiem un pārsteidzošajām laimestu iespējām. 

Tas, ka spēles galvenā tēma ir supervaronis, ir skaidrs nekavējoties, jo katrs, kurš uzsāk spēli uzreiz redz supermena logo. Fonā arī skan dramatiska mūzika, kura palīdz uzturēt spēles tematikai atbilstošu atmosfēru un rada spēlētājā asociācijas ar labā cīņu pret ļauno. Visi spēlē atrodamie simboli kaut kādā veidā ir saistīti ar supervaroņu tematiku – ir redzami priekšmeti, kuri parādās šajā filmā, kā arī paši varoņi (gan labie tēli, gan ļaundari). Šajā spēlē krāsas ir dinamiskas, un grafika ir tik lieliska, ka tā transportē spēlētājus tieši iekšā filmā.

Jums svarīgi ir zināt, ka šīs spēļu automātu spēles daļa ir progresīvais džekpots, kas nozīmē, ka katra Jūsu un citu spēlētāju likme palielina iegūstamā džekpota apmēru. Spēlei ir vairāki dažāda izmēra džekpoti, tādēļ Jūs varat laimēt gan mazāku, gan lielāku naudas summu. Spēlē ir arī ļoti daudzi izmaksas veidi! Progresīvo džekpotu spēļu automāti vienmēr ir spēlētāju mīļākie, jo papildus galvenajām spēlēm ir arī izdevība uzvarēt milzīgajā kazino spēlē un varbūt iegūt pat miljoniem eiro. Jūs varat automātiski veikt līdz pat 25 griezienus, ja izvēlaties automātiskās spēlēšanas opciju, kas ir īpaša, spēlē iebūvēta funkcija.

Pēdējoreiz atjaunots jūnijs 17, 2022.

Saistītās ziņas