Zeus III

Zeus III

Zeus III ir slotu spēle ar sešiem dažāda izmēra ruļļiem. Pirmajā rindā var būt tikai 2 dažādi simboli, otrajā trīs, trešajā četri, ceturtajā pieci, piektajā seši un sestajā septiņi.

 

Šī spēle, daudziem spēlētājiem par prieku, ir pieejama dažādās valodās. Kaut arī termini lielākajai daļu spēļu ir gandrīz vienādi un, lai spēlētu, nav nepieciešamas perfektas angļu valodas zināšanas, sevišķi šajā spēlē, kura ir ļoti pielāgota, lai būtu spēlētājam īpaši saprotama, savā valodā spēlēt tomēr ir patīkamāk. Īss noteikumu apraksts un kombināciju veidi ir atrodami kombināciju sarakstā. Šo spēli nav nepieciešams obligāti lejuplādēt, lai spēlētu – tai iespējams piekļūt vienkārši no sava interneta pārlūka.

Spēlēt šo spēli var tikai ar visām 192 aktīvajām līnijām un likmes tiek liktas nevis par līnijām, bet raundu. Likmei obligāti jādalās ar 4. Šajā spēlē, līdzīgi kā citās slotu spēles, kombinācijas tiek veidotas, vienādiem simboliem parādoties blakus vienam otram tajā pašā aktīvajā līnijā, sākot no pirmā ruļļa, skatoties no kreisās uz labo pusi. Simboli, kurus iespējams ieraudzīt šīs spēles ekrānā, ir no Senās Grieķijas tēmas, kā, piemēram, Zevs, Pegazs, Argo kuģis, cīkstoņa bruņu cepure un senā monēta.

Zevs strādā kā “Wild” simboli šajā spēlē, ja visa rinda noklāta ar šo simbolu. Teorētiski visā rindā var parādīties viens simbols, kas nozīmē, ka ir 192 maksimālās kombinācijas, kas varētu tikt veidotas no šī simbola. Īstie “Wild” simboli ir Grieķu Templis un Zeva roka. Tas, kā jau “Wild” simbolam parasti pienākas, var aizstāt jebkuru citu simbolu. Tas var parādīties visās rindās, neskaitot pirmo, ja tiek spēlēta standarta spēle, vai arī visās rindās, izņemot pēdējo, ja tiek spēlēts bonusa raunds.

Trīs līdz piecu šādu simbolu parādīšanās izsauc bezmaksas griezienus (desmit, divdesmit piecus vai piecdesmit) un paaugstina kopējo likmi. Bonusa raundā pēdējā likme ir svarīgākā, bet to nosaka kazino nevis pats spēlētājs. Kaut vai viens Zevs simbols šajā raundā liek visam rullim kļūt “Wild”. Zeus III spēlē nav citu bonusa raundu, kā tikai bezmaksas griezieni

Pēdējoreiz atjaunots jūnijs 17, 2022.

Saistītās ziņas