Vikings go Berzerk

Vikings go Berzerk

Šo video slotu spēli mums piedāvā Yggdrasil Gaming un tai ir 5 ruļļi, 4 rindas ar 25 spēles līnijām. Spēle Vikings go Berzerk ir veidota, pamatojoties uz drosmīgo vikingu civilizāciju, ruļļus novietojot uz sarkana kuģa pamata, kuram sānot ir metāliskas pūķu galvas, aizmugurē esot dzidri zilām debesīm. Komandu pogas ir attēlotas spēles ekrāna apakšdaļā uz koka dēļa. Šīs spēles vizuālā grafika ir acīm ļoti baudāma un tā vien vilina iepazīt šos spēcīgos karotājus, izmēģinot spēli, kurā jūsu likme var būt reizināta pat 4000 reizes!

 

 

Nepieciešams sarindot 4 Vikingu simbolus vai 4 un vairāk monētu simbolus vienā līnijā, lai gūtu laimestu. Monētas šajā spēlē ir simboli, kas parādās visbiežāk – tās var būt dzelzs, bronzas, sudraba vai zelta. Ja pamata spēlē laimē ar kādu no vikingiem, viņu personīgais dusmu indikators pieaugs. Kad tas ir pilns, spēle pāriet bezmaksas griezienu režīmā, kurā tieši tas vikings pāriet “Berzek” režīmā. Tas ļaus viņam vienmēr uzvarēt sirēnu un pārvērst “Wild” līdz bezmaksas griezienu beigām. Tāpat, katru reizi, kad nokļūsi bezmaksas griezienu spēlē, iegūsi arī bonusu “Ragnarök Bezmaksas Griezieni”, kas liek visiem vikingiem pāriet “Berzek” režīmā. Šī fantastiskā iespēja var parādīties piektajā rullī un neiedomājami palielināt jūsu laimestu.

Lai uzsāktu spēli, jāizmanto bultas zem ruļļiem, lai izvēlētos likmi un izspēlētu to uz visām 25 līnijām. Centrā esošā poga liks ruļļiem uzsākt kustību, kad esat tam gatavs. Iespējamie laimesti ir atkarīgi no jūsu likmes un kombinācijām, kas attēlotas uz ekrāna. Jo lielākas likmes, jo lielāki potenciālie laimesti, kā jau tas ir visās online slotu spēlēs. Tā kā, ja jūtat, ka kāda no reizēm, šķiet, būs ļoti veiksmīga, nebaidieties riskēt uzlikt lielāku likmi. To, protams, nevar darīt katru reizi, cenšoties saglabāt veselo saprātu un izvēlēties tikai tādas summas, ar kurām esat gatavs riskēt, vēlāk to nenožēlojot – azartspēles jāspēlē ļoti apdomīgi. Spēlē pieejama arī “Autospin” funkcija, kura ļaus jums nedaudz atslābt un spēlei ritēt vairāk savu gaitu. 

Pēdējoreiz atjaunots jūnijs 17, 2022.

Saistītās ziņas