Twin Spin

Twin Spin Netent automati

Šī NetEnt spēļu automātu spēle radīta, smeļoties iedvesmu no tradicionālajiem spēļu automātiem, taču tai ir modernākas aprises. Twin Spin spēlē ir jau ierastās, klasiskās spēļu automātu ikonas – dimanti, septītnieki, BAR ikonas un ķirši, kas papildinātas jauniem un neredzētiem simboliem.

Spēlē bez maksas

 

Bezmaksas griezieni un bonusa spēles

Automātā divi blakus esošie ruļļi ir sasaistīti un sinhroni kopā griežas un apstājas, fonā skanot jautrai un uzmundrinošai 70. gadu mūzikai. Spēles laikā šī funkcija var attiekties arī uz līdz pat pieciem ruļļiem, tādejādi ļoti palielinot tavu iespēju laimēt lielāku naudas summu. Šajā spēlē iespējams vinnēt gandrīz pusotru simtu tūkstošus eiro, atkarībā no tā, cik veiksmīgs esi! Lai arī spēle izskatās ļoti moderna, tajā saglabātas klasiskas spēļu automātu spēles īpašības – tajā nav pieejami bezmaksas griezieni un bonusa spēles, tai ir 5 ruļļi un 243 līnijas.

Tā vienā ir Wild simboli, kas daudziem spēlētājiem ir ierastāki un saprotamāki. Šie simboli var parādīties tikai otrajā, trešajā, ceturtajā un piektajā rullī un aizstāj visus simbolus. Twin Spin spēlē ir arī tāda funkcija kā “Twin Reel”, kuru jau iepriekš pieminējām. Katrs grieziens sākas ar identiskiem, blakus esošiem ruļļiem, kuri savienojas un grieziena laikā var sev pievienot vēl citus ruļļus, veidojot līdz pat pieckārtīgu rulli. Šie ruļļi katra grieziena sākumā var parādīties jebkurā vienā no pieciem ruļļiem un tie ir izvēlēti pēc nejaušības principa. Katrā no līnijām ir 1 līdz 10 likmju līmeņi ar dažādām monētu vērtībām un 25 monētām par katru līmeni. 

Lai uzsāktu spēli, nepieciešams spiest pogu “Spin”, kas nodrošinās spēli pēc konkrētām likmju līnijām, līmeņiem un ar konkrētu monētu vērtību. Visas laimestu kombinācijas un izmaksas veidojas automātiski, saskaņojoties ar izmaksu tabulu, kuras angliskais nosaukums ir “PAYTABLE”. Lai izrēķinātu jūsu laimestu, tiek reizināts kopējais monētu vinnests ar monētu vērtību.

Tad, simboli, kuri sakrīt jebkurā pozīcijā uz trim vai vairāk līnijām, skaitot no kreisās uz labo pusi, tiek uzskatīti par laimesta kombināciju. Par vienu simbolu izmaksā tikai vienu (garāko) laimesta kombināciju. Vairāki laimesti veidojas, ja vienam simbolas veidojas papildus kombinācijas uz vienas un tās pašas līnijas, kura jau izveidojusi garāko laimesta ceļu. Laimestiem tiek pievienoti laimesti ar tādām pašām kombinācijām un tos izmaksā, saskaņā ar izmaksu tabulu – “PAYTABLE”.

Pēdējoreiz atjaunots jūnijs 17, 2022.

Saistītās ziņas