Terminator 2

Terminator 2

Terminators 2 (angļu valodā – Terminator 2) ir 1991. gadā izrādīta amerikāņu zinātniskās fantastikas asa sižeta filma. Šī ir otrā daļa Terminatora filmu sērijā un turpinājums 1984. gada filmai ar tādu pašu nosaukumu – Terminators. Filmu sērijas režisors ir Džeimss Kamerons, kura ieguldījuma dēļ visa šī filmu sērija ir saņēmusi neskaitāmas kino balvas un kritiķu atzinību, tomēr jāteic, ka visvairāk filmas ir novērtējuši tieši skatītāji, jo visas filmas no Terminatora sērijas ir savākušas iespaidīgu daudzumu skatījumu, un tās vēl šodien ir kinomīļu iecienītas un nu jau tikušas ieceltas kino klasikas kārtā. 

 

Filmā Sāru Konoru un viņas dēlu Džonu cenšas nogalināt no nākotnes atsūtīta jaunāka terminatora versija, viņa mērķis ir atbrīvoties no Džona, lai zēns nākotnē nekļūtu par pretkustības vadoni. Šajā filmā Sāru un Džonu aizsargā arī no nākotnes atsūtītais pirmais terminators. Galvenās lomas atveido tādi slaveni aktieri kā Arnolds Švarcenegers, Linda Hamiltone, Roberts Patriks un Edvards Fērlongs, kuru sejas ir redzamas arī spēļu automātu spēlē līdzās citiem ar filmas tematiku saistītiem simboliem. 

Šī  ir spēle, kurai ir 5 ritošie cilindri un veseli 243 veidi, kā uzvarēt, kas būtībā nozīmē, ka tikai ārkārtīgi retos gadījumos kāds grieziens neiegūst kādu uzvarošu kombināciju. Vienīgā negatīvā spēles īpašība ir tā, ka spēlē ne vienmēr ir iespējams iegūt milzīgus džekpotus, arī tad, ja parādās jau ierastās standarta uzvaras kombinācijas; šī iemesla dēļ šī spēle ir visvairāk piemērota spēlētājiem, kuri meklē spēli ar zemu riska līmeni. Šim faktam nevajadzētu nevienu atturēt no spēlēšanas, jo spēlētāji var tikt dāsni atalgoti, ja viņiem ir paveicies izspēlēt spēļu automāta papildu funkcijas. Faktiski uzvarošās kombinācijas ir pat daudz biežāk iegūstamas nekā daudzās citās spēļu automātu spēlēs, jo šajā konkrētajā spēlē bonusa griezienos ir veselas 1024 uzvarošas kombinācijas. Tātad – visi spēlētāji var tikai iegūt!

https://www.youtube.com/watch?v=nCxL1JOABSM

Pēdējoreiz atjaunots februāris 28, 2022.

Saistītās ziņas