Starburst

Starburst

Starburst ir viena no populārākajām NetEnt slotu spēlēm, kas izveidota ļoti košās krāsās un vairāk atgādina arkādes spēli, kurā galveno uzmanību piesaista dažādo krāsu dārgakmeņi. 2012. gadā, kad tā tik tikko bija palaista apgrozībā, tā tika nopelta un ieguva sliktas atsauksmes savas pārspīlētās vienkāršības dēļ, bet ar laiku spēlētāji pie tās pierada un pat iemīlēja, par ko liecina tās augstie popularitātes rādītāji.

Tas tikai kārtējo reizi pierāda, ka pašas vienkāršākās lietas ir tās labākās un saprotamākās. Starburst noteikti atradīsi ikvienā no tradicionālajām spēļu zālēm, bet, ja dod priekšroku spēlēšanai, ērti iekārtojoties savā datorkrēslā vai mīkstajā dīvānā ar telefonu rokās, ir arī tāda iespēja. Šo spēli iespējams spēlēt datoros, planšetdatoros un telefonos.

Spēlē bez maksas

Visa spēles būtība grozās gar dažādiem mirdzošiem dārgakmeņiem – dimantiem, rubīniem, smaragdiem, safīriem un citiem tikpat krāšņiem akmeņiem, kas var vienā brīdī pārvērsties “wild” simbolos un pagriezt spēles gaitu tev par labu. Starburst “wild” ir simbols, kas izplešas pa 3 spēles ruļļiem un paliek tur uz 3 griezieniem pēc kārtas. Šis simbols ļauj palielināt sākuma likmi neiedomājami daudz reižu un tos pat ir iespējams uzgriezt vairākus vienā reizē! Domājams, ka šis Starburst “wild” simbols ir tas, kas piešķir šai spēlei “odziņu”, jo ir vienkāršs. Daudzas spēles pārspīlē ar savu džekpotu un funkciju dažādību, liekot jaunajiem un pat dažiem pieredzējušiem spēlētājiem apjukt. 

Šajā slotu spēlē ir 5 ruļļi un 10 izmaksu līnijas. Ir vairāki termini, kuru nozīme būtu jāzina, ja tie parādās spēles ekrānā:

  • Lines” – tā ir iespēja izvēlēties, ar cik aktīvām izmaksas līnijām spēlēt,
  • Level” – iespēja noteikt likmes līmeni,
  • Coin Value” – iespēja noteikt monētas vērtību,
  • Spin” – spēles uzsākšana,
  • Max Bet” – šajā gadījumā griež, par pamatu ņemot lielāko iespējamo likmi,
  • Autoplay” – funkcija, kuru izvēloties, spēle rit pati savu gaitu, ruļļi griežas paši vairākas reizes pēc kārtas.

Spēlei Starburst nav pieejama brīvo griezienu opcija, taču, neskatoties uz to, spēle parasti ir ļoti ienesīga.

Pēdējoreiz atjaunots jūnijs 17, 2022.

Saistītās ziņas