Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

Izdzirdot personvārdu Šerloks Holmss, visticamāk, ka pirmās asociācijas rodas ar grāmatām par detektīvu ar izcilām problēmu risināšanas prasmēm, tomēr šī tēla izmantošana neaprobežojas tikai ar grāmatām; ir izveidoti vairāki seriāli, kuru pamatā ir šis tēls, kā arī filmas un tagad arī azartspēļu automātu spēle.

Tātad īsumā – Šerloks Holmss ir britu rakstnieka Artura Konana Doila radīts romānu un īso stāstu tēls, kurš strādā kā privātdetektīvs Londonā 19. gadsimta beigās un 20. gadsimta sākumā. Specifiskais Šerloka Holmsa tēlam ir viņa darba metode, kas ir balstīta uz detaļu ievērošanu un loģisku secinājumu izdarīšanu (tā saukto dedukcijas metodi). Šis tēls ir kļuvis par daudzu mīļāko grāmatu tēlu tieši pateicoties viņa asajam prātam un spējai tikt galā par ar vissarežģītākajiem noziegumiem, kas lasītājos radīja apbrīnu un vēlmi turpināt lasīt grāmatu, lai uzzinātu stāstu beigas pēc iespējas ātrāk. 

Ja Jūs dodat priekšroku tiešsaistes spēļu automātu spēlēm, kurās valda noslēpumi un mistika, tad šī Šerloka Holmsa spēle (angļu valodā – Sherlock Holmes: The Hunt for Blackwood) būs tieši tas, ko meklējat! Jūs palīdzēsiet Šerlokam un doktoram Vatsonam, meklējot pavedienus kopā ar viņiem, lai kopīgiem spēkiem atklātu nežēlīgā lorda Blakvuda noziegumus. Jums būs arī iespēja nopelnīt papildbalvas un redzēt dažus no pārējiem grāmatu varoņiem. Arī spēles vizuālais noformējums ir ārkārtīgi krāšņs un acij tīkams; tas ne tikai izskatās fantastiski, bet tajā ir atrodams arī ir liels skaits unikālu funkciju un ir iespējams iegūt dažādus bezmaksas bonusus, kādus vēl nekad agrāk citās spēlēs neesam redzējuši. 

Šī spēle tiek spēlēta uz 5 ritošajiem cilindriem un ar 30 izmaksas līnijām. Vēl viens lielisks spēles aspekts slēpjas tajā, ka to var spēlēt arī tiešsaistē no dažādām ierīcēm – datora, planšetes vai arī telefona, kas ļauj spēlētajam pašam izvēlēties sev piemērotāko un ērtāko variantu. 

Pēdējoreiz atjaunots februāris 28, 2022.

Saistītās ziņas