Rocky

Rocky

Rokijs noteikti ir viena no visu laiku slavenākajām filmām, kura ir piedzīvojusi atdzimšanu spēļu automātu spēles veidā. Rokijs Balboa neapšaubāmi ir viens no visslavenākajiem un neaizmirstamiem varoņiem, kādi vien ir redzēti uz kinoekrāniem  pēdējo gadu desmitu laikā; Silvestrs Stalone pirmo reizi spēlēja Filadelfijas bokseri 1976. gadā, un tā ka filma guva tik milzīgus panākumus, tad šī filmu sērija sērija turpinājās ar vēl piecām filmām, kuras beidzās 2006. gadā.  Uzņēmums Playtech ir uzsācis darbu un pārveidojis Rokiju (angļu valodā – Rocky)  par tiešsaistes spēļu automātu spēli, kura, kā jāatzīst, ir tiešām kvalitatīvi izstrādāta.

 

Šajā spēlē ir 5 griežamie cilindri 25 izmaksas līnijas, kā arī tās mūzika Ir pieci ruļļi un divdesmit piecas līnijas, un mūzika, šķiet, ir ņemta pa taisno no pašas Rokija filmas, kas Jums veiksmīgāk ļaus iejusties paša varoņa ādā un izbaudīt savu spēlei atvēlēto laiku. Protams, ka spēles pamata simboli ir burti R, O, C, K un Y, kas dekorēti ar zvaigznēm un svītrām par godu tam, ka filmas (un tagad arī spēles!) varonis savus sapņus piepildīja tieši Amerikā. 

Ja Jūs, spēlējot šo spēli, iegūsiet 3, 4 vai 5 īpašos simbolus, tad attiecīgi Jums tiks piešķirti 15, 20 vai 25 bezmaksas griezieni. Tas ir labs sākums, un Jūs arī saņemsiet 2x reizinātāju, kurš divas reizes palielinās Jūsu laimesta iespēju, kā arī ir jāatzīmē, ka ir iespējams iegūt vēl vairāk bezmaksas griezienu, ja Jūs turpināt atrast īpašos Rokija simbolus. Ja Jums palaimēsies un uz cilindriem uzgriezīsiet burtus R, O, C, K un Y tieši šādā secībā no kreisās uz labo pusi, tad Jūsu laimestam tiks pievienots 5x reizinātājs, kas palielinās Jūsu iegūstamo naudas summu veselas piecas reizes!

Šī spēļu automātu spēle būs piemērota visiem filmas Rokijs faniem, kā arī tiem, kuri dod priekšroku spēlēm ar interesantiem audio efektiem, vai arī boksa cienītājiem!

https://www.youtube.com/watch?v=sqf4KNDtR5w

Pēdējoreiz atjaunots februāris 28, 2022.

Saistītās ziņas