Mega Moolah

Mega Moolah dzekpotu spele

Mega Moolah ir Mircrogaming spēle ar laimes ratu, kurā iespējams vienkārši nopelnīt veselu kaudzi naudas! Ja Pokers un Blekdžeks piedāvā laimēt miljonus tiem, kuri šīs spēles ir perfekti apguvuši un zina, kā vislabāk blefot un skaitīt kārtis, tad Mega Moolah ļauj laimēt cilvēkiem, kuriem šīs prasmes nav, un, kuri nemaz nevēlās tērēt laiku, tās apgūstot.

Spēlē bez maksas

 

Jau padarījis dažus spēlētājus par miljonāriem

Parastajās slotu mašīnās, turpretī,  nav iespējams laimēt tik lielus laimestus, ja, protams, nespēlē bonusa spēli vai ko tamlīdzīgu. Nav populārāka džekpota kā tas, ko piedāvā Mega Moolah – tas jau padarījis dažus spēlētājus par miljonāriem un kādu laiku tas bija lielākais džekpota laimests, kas iegūts online spēļu pasaulē. Šīs spēles grafikas ir veidotas, iespaidojoties no Āfrikas savannas un ir ļoti dzīvelīgas un krāsainas, šīs spēles vizuālais noformējums bez šaubām piesaista sev uzmanību un izskatīsies vienlīdz labi kā datorā, tā arī telefonos un planšetdatoros.

Galvenā uzmanība šajā spēlē pilnīgi noteikti tiek pievērsta tam, lai iegūtu džekpotu, bet tas nenozīmē, ka šajā spēlē nav nekā cita interesanta. Kā vienmēr, mērķis ir sarindot 3 vai vairāk simbolus jebkurā spēles līnijas, kur, piemēram, džungļu karalis jūsu likmi palielina 15,000 reižu, ja sarindoti 5 tā simboli pēc kārtas. Izņemot mērkaķi, ir vēl citi 5 dzīvnieki, un katrs no tiem jums sniedz diezgan ievērojamu summiņu, ka ticis sarindots pēc kārtas vienā līnijā. Papildus tam, ir arī burti A, K, Q un J, kuri nesniedz tik lielus laimestus, taču nodrošina laimēt vismaz pusi no likmes, kas arī nav slikti.

Lauva ir arī kā “Wild” simbols, kurš aizstāj jebkuru citu simbolu, tai pat laikā dubultojot likmi. Ja izdodas sarindot trīs mērkaķus, iegūsi 15 bezmaksas griezienus (šajā gadījumā lauva nevar kalpot kā “Wild” simbols, papildinot mērkaķus).

Visi laimesti, kurus iegūsti 15 griezienu laikā, tiks reizināti ar 3. Turklāt, ja šajā laikā izdosies iegūt vēl mērkaķus, griezienu skaits katru reizi tiks papildināts par 15 katru reizi. Svarīgākā lieta šajā spēlē tomēr ir džekpoti – lai tos vinnētu, nepieciešams iekļūt bonusa raundā, kurš tiek tev piedāvāts pēc nejaušības principa.

Džekpoti ir četru veidu – Mini, Minor, Major un Mega, kuru laimestu summas atšķirās. Spriežot pēc ekrāna spēles apakšējā stūrī, džekpoti tiek laimēti diezgan bieži.

Pēdējoreiz atjaunots jūnijs 17, 2022.

Saistītās ziņas