Lucky Lady’s Charm

Lucky Lady's Charm

Šī ir spēle, ko mums piedāvā Novomatic, viens no visatzītākajiem spēļu izstrādātājiem un tajā ir 5 ruļļi, 3 rindas un 10 izmaksu līnijas. Šīs spēles galvenais simbols ir Lucky Lady – gaišmataina skaistule ar vilinošām, mirdzošām acīm un nebēdnīgu smaidu. Citi simboli šajā spēlē ir laimes pakavs, mārīte, zelta monēta, četru lapu āboliņš un veiksmes amulets.

Gan jau uzminēsiet, ka “Wild” simbols šajā spēlē ir Lucky Lady, kas aizstāj visus simbolus, izņemot “Scatter”. Šī dāma palīdzēs tev aizstāt jebkuru no simboliem, lai palīdzētu iegūt kāroto kombināciju un rezultātā iegūt iespaidīgu laimestu.

Tomēr, lai arī šī ir ļoti svarīga lieta, kas krietni veicinās tavu iespēju uzvarēt, ir vēl viens svarīgāks simbols – kristāla bumba. Tā palīdzēs tev iegūt bezmaksas griezienus. Violetā, spīdīgā bumba ir šīs spēles “Scatter” simbols, kuram jābūt uz vismaz 3 ruļļiem, lai aktivizētos Bezmaksas griezienu spēle. Savā īpašumā iegūsi 15 bezmaksas griezienus, un, to laikā iegūtie laimesti trīskāršosies.

Šajā spēļu automātā ir vēl viena interesanta funkcija ar nosaukumu “Gamble”. To izvēloties, jāmēģina uzminēt, vai nākamā kārts būs sarkana vai melna. Ja izvēlēsies pareizo, laimests dubultosies. Lai pārtrauktu minēšanu, jāklikšķina uz pogas “Collect”. Ar laimestu iespējams riskēt līdz 5 reizēm un maksimālā summa, ar ko iespējams riskēt, ir likmes reizinājums ar 500. “Gamble” funkciju nav iespējams lietot “Autospin” režīmā, tā var tikt izspēlēta tikai standarta spēlē.

Papildus bonusu spēlei, kas piesaista visus spēlētājus, ir iespējams laimēt lielāko balvu, kas pienākas, ja vienā aktīvajā rindā iegūsiet 5 Lucky Lady simbolus. Šīs kombinācijas laimes jūsu noteikto likmi palielinās pat 900 reizes (salīdzinājumam – ar 5 kristāla lodēm jūsu likme palielinātos 500 reizes). Tad, ja 5 Lucky Lady simboli jums uzsmaidīs bonusu spēles laikā, laimests būs 2700 reizinājums ar jūsu norādīto likmi!

Lai saņemtu lielus laimestus šajā spēlē, ir jānodrošinās ar pacietību, jo dažkārt bezmaksas griezienus iespējams sagaidīt tikai pēc aptuveni 200 veiktiem griezieniem, bet tas tā ir gandrīz visās slotu automātu spēlēs. Vai nu veiksme vai pacietība, vai šo abu kombinācija jūs padarīs bagātu!

Pēdējoreiz atjaunots jūnijs 17, 2022.

Saistītās ziņas