Bridesmaids

Bridesmaids slot

Citas spēles, kas ir balstītas no filmām, kuras jau esam redzējuši uz lielajiem ekrāniem, bieži vien ir visai spraiga un dramatiska rakstura, tomēr šī ir kaut kas pavisam jauns – spēle, kura ir balstīta uz romantiskas komēdijas. Ja arī Jūs esat liels filmas Līgavas māsas (angliskajā versijā – Bridesmaids) fans, tad Jūs noteikti spēsiet novērtēt šo tiešsaistes spēļu automātu spēles  versiju.

Jūs varat laimēt balvas, pavados laiku jautrā kompānijā ar Liliānu, Anniju, Helēnu, Meganu, Ritu un Bekiju, kā arī Jums ir iespēja spēlēt vienu no daudzajām šīs kolekcijas spēlēm – klāsts ir tik plašs, ka atradīsies kaut kas katram spēlētgribētājam! Šī spēle ir labs piemērs tam, kā pareizi izveidot uz filmas sižetu balstītu spēli. Bieži vien filmas pārveidošana spēļu automāta spēlē rada garlaicīgu iznākumu, tomēr šajā gadījumā ir panākta lieliska harmonija starp filmu un spēli. Jūs saņemsiet iespēju redzēt visas sešas līgavas māsas, kā arī varēsiet vērot dažādus smieklīgus klipus no pašas filmas – tiem, kuri filmu jau ir redzējuši, tas palīdzēs atsvaidzināt atmiņā interesantākos brīžus, bet pārējiem tas pavairos interesi un dos ieskaru labākajos mirkļos!

Šīs spēles attēlu stils ir tik rožains, kā kādu jau varētu sagaidīt no spēles, kura ir saistīta ar šo konkrēto filmu – tā grafikas ir bezgalīgi sievišķīgas… sākot ar rozā fonu un beidzot ar sievišķīgiem simboliem.  Protams, ka attēli un simboli ir saistīti ar pašas filmas galvenajām varonēm. Lai gan šī spēle izceļas ar brīnišķīgiem grafiskajiem elementiem, tas nav vienīgais iemesls, kādēļ silti iesakām to izmēģināt Jums pašiem. Spēlei ir arī pārsteidzoši daudz iespēju iegūt bonusus, piemēram, bezmaksas griezienus, kā arī var laimēt lielo džekpotu. Šajā spēlē ir pieejamasi arī 40 izmaksu līnijas, tādēļ pastāv liela iespēja iegūt visai lielus laimestus!

Pēdējoreiz atjaunots februāris 28, 2022.

Saistītās ziņas