Age of Gods: Kings of Olympus

Age of Gods - Kings of Olympus slotu spele

Šajā Playtech 5 ruļļu un 25 līniju spēlē ar fantastitko grafiku satiec varenāko no Senās Grieķijas Olimpa kalna dieviem – Zevu un citus Senajai Grieķijai piederīgus simbolus – zirgu Pegazu ar spārniem un ragu, ērgli, māla vāzes, liras un kuģus. Spēles automāta zeltainie ruļļi peld debesīs, kurās ir saules apspīdēti mākoņi, radot sajūtu, ka patiešām esi nonācis ciemos pie paša Zeva.

Likmes var būt vien pārdesmit centi līdz par vairākus tūkstošus vērtas. Viss ir tavās rokās un likmi vari izvēlēties pēc tā, cik esi azartisks. Visspēcīgākais no visiem simboliem, protams, ir pats Zevs, kurus jāsakrāj vismaz 2 vienādus, lai iegūtu laimestu, nākamais spēcīgākais ir Pegazs, kuram jāparādās vismaz 3 vietās, tālāk ērglis, tad kuģis, lira un visbeidzot vāze. Ir arī burtu simboli – A, K, Q un J, kuriem ir daudz zemākas vērtības.

Lai iegūtu 10 bezmaksas griezienus, jāiegūst Zeva “Scatter” – 3 līdz 5 šādus simbolus. Salīdzinot šo spēli ar citām no šīs pašas sērijas, jāpiemin, ka šajā nebūs tik daudz iespējas. Tas var atbaidīt spēlētājus, kuriem patīk spēles ar dažādām funkcijām un iespējām, bet citi būs priecīgi par vienkāršību.

Šīs sērijas spēlēs tiek izspēlēti četri progresīvie Džekpoti – Power, Super Power, Extra Power un Ultimate Power, kuri parādās pēc nejaušības principa. Lai tos vinnētu, džekpota spēlē, kas sadalīta kā 4×5 lauciņu režģis no 20 kvadrātiem, tev jādabū 3 vienādi simboli.

Wild” simbols šajā spēlē ir Zevs, kurš var aizstāt jebkuru simbolu, neskaitot Zeva “Scatter”.  Šis simbols var jūs apbalvot ar 3000 kārtīgu līnijas likmi, ja aktīvajā līnijā parādīsies 5 Zeva simboli.

Jaunais Turbo režīms, ko Playtech piedāvā savās jaunākajās spēlēs, ir atrodams arī šajā un piedāvā iespēju griezt ruļļus īpaši ātri. Šī spēle pieejama arī mobilajā versijā, kas iepriecinās spēlētājus, kuriem patīk uzspēlēt arī esot ceļā, gaidot rindā vai transportu, netērējot šo laiku velti. Turklāt, spēles mobilā versija nekādi nav sliktāka par oriģinālo un nekādā ziņā neatšķirsies tajā piedāvātās funkcijas.

Pēdējoreiz atjaunots jūnijs 17, 2022.

Saistītās ziņas