Jurassic Park

Jurassic Park filma spele

Šī ir vēl viena no populārākajām video slotu spēlēm online kazino pasaulē, kuru piedāvā Microgaming. To spēlējot, iespējams atgriezties Stīvena Spīlberga filmas par dinozauriem radītajā pasaulē. Šī spēle piedāvā 243 spēles līnijas, izcilu vizuālo tēlu un 4 bonusu spēles. 

Spēlē bez maksas

 

Tās mērķis ir iegūt laimesta simbolu kombinācijas, griežot cilindrus. Pats spēlētājs var izvēlēties likmes kredītpunktu vērību, spiežot pogas ar bultiņām, zem pogas “Bet” vai, nospiežot uz šīs pašas pogas un tad izvēloties, spiežot uz bultiņām zem “Coin size” un “Coins”. Kopējā spēles Jurassic Park grieziena likme ir likmes kredītpunktu vērtības reizinājums ar likmi. Lai iegrieztu cilindrus ar jūsu izvēlēto kredītpunktu vērtību, nepieciešams nospiest pogu “Spin”. Tad, cilindru griešanās laikā poga “Spin” nomainās uz “Stop” un nospiežot “Stop”, tiek apstādināti cilindri un ekrānā parādās grieziena rezultāts.

Spēlē Jurassic Park ir arī “Auto-play” funkcija, kuru nospiežot atverās saraksts ar dažādām iespējām. Ir iespējams izvēlēties automātisko griezienu skaitu. Šī režīma laikā, tāpat, kā parastajā spēles režīmā, kad veikt grieziens, “Auto-play” poga, ar kuru tiek izdarīti griezieni, pārvēršās par “Stop” pogu, ar ko griešanos var apstādināt. Lai apskatītu laimestu tabulu, jānospiež poga “View pays”. Laimesta gadījumā sadaļā ar nosaukumu “Win” pakāpeniski tiks ieskaitīts iegūtais laimests, un, lai visu ieskaitītu uzreiz, jāuzklikšķina uz pogas ar šādu pašu nosaukumu.

Wild & Scatter

Spēlē ir “Wild” simbols, kas aizvietos jebkuru simbolu, izņemot “Scatter”, tādejādi veidojot pēc iespējas labāku kombināciju. “Wild” simboli var būt izkārtoti uz cilindriem viens uz otra. “Scatter” simbols ir ar kukaiņa attēlu. Ir jāuzkrīt divi šādi simboli pamatspēles laikā, par to pienākas laimests. Ja uzkrīt trīs un vairāk, tiek aktivizēta bezmaksas griezienu papildspēle. Vēl viena spēles funkcija ir “T-Rex Alert”. Tā var tikt aktivizēta pamatspēles laikā pēc nejaušības principa, piešķirot papildus 35 “Wild” simbolus uz cilindriem. Tie tiks izkārtoti viens virs otra.

Šī funkcijas būs aktīva 6 secīgiem griezieniem un jāatcerās, ka tā nevar tikt aktivizēta reizē ar bezmaksas griezienu papildspēli. Bezmaksas griezienu papilspēle var tikt aktivizēta tikai pamatspēles laikā. Spēlētajam tiek piešķirti 12 bezmaksas griezieni un 1 no 5 bezmaksas griezienu papildspēles veidiem pēc nejaušības principa. 

Pēdējoreiz atjaunots februāris 28, 2022.

Saistītās ziņas