Gonzo’s Quest

Gonzo's Quest

Gonzo’s Guest ir NetEnt izstrādāta, aizraujoša spēle, kas aizved tevi ceļojumā, kur akmens tēlu nogruvumi tev dod ievērojamus laimestus. Tā būs interesanta arī tiem, kas nav iesācēji spēļu automātu pasaulē. Spēle sākās ar video, kurā jaunatklājējs vārdā Gonzo tevi aicina doties džungļos un atklāt tevī piedzīvojumu kāri. Viņš visu ceļojuma laiku ir tev blakus un parūpējās par to, lai tu nenovirzītos no ceļa, kas ved pie bagātībām. Fonā dzirdama eksotisku putnu čivināšana un jautrā, dzīvespriecīgā melodija paspilgtina džungļu noskaņu. Tā noskan ik reizi, kad esi atradis veiksmīgo kombināciju. 

Spēlē bez maksas

 

Aizvest uz īstu Eldorado

Spēle notiek 5 x 3 režģī un tai ir 20 izmaksu līnijas. No akmens veidotie simboli, kas veido laimesta kombināciju, uzsprāgst un sadrūp, bet to vietā, pēc nogruvuma, nāk citi, jauni simboli. Tādā veidā tukšie lauciņi tiek aizpildīti un katrs jaunais nogruvums reizina tavu laimestu. Pirmajā, otrajā un trešajā kolonā var parādīties zelta krāsas “free fall” simboli, kas var tevi aizvest uz īstu Eldorado! Tu saņemsi 10 bezmaksas griezienus un akmeņu nogruvuma bonuss šo griezienu laikā joprojām būs aktīvs, tātad būs iespējams laimēt krietni lielāku naudas summu.

Šajā spēlē ir arī ierastie Wild simboli, kuri var aizstāt jebkuru citu simbolu un parādās tikai uz 2., 3. vai 4. ruļļa. Izmaksu saraksts sastādīts ļoti vienkārši un saprotami – uzreiz ir skaidrs, cik saņemsi par katru vinnesta kombināciju.

Ir pieejams arī režīms režīms “Lavīna”, kura laikā simboli krīt kolonnās, nevis griežas, laimējusī izmaksas līnija aizsāk lavīnu, simboli laimesta kombinācijās uzsprāgst un pazūd, atstājot vietu otrai lavīnai, tādejādi nodrošinot lielāku laimestu, šīs lavīnas turpinās, līdz vairs nav neviena laimesta, laimesta reizinātājs arī tiek palielināts ar katru jauno lavīnu, līdz reizinātājs sasniedz maksimālo vērtību, un tā saglabājās arī nākamajās lavīnās, līdz vairs nav neviena laimesta.

Galvenajā spēlē šī maksimālā reizinātāja vērtība ir 5, taču bezmaksas kritienos tā ir 15. Gonzo’s Quest spēlē ir arī bonusa kritienu spēles sadaļa, kur kritienu simboli var parādīties uz 1 līdz 3 ruļļa un trīs tādi aktivizē 10 bezmaksas kritienus. Laimējusī līnijas bezmaksas kritienu laikā aizsāks lavīnu un maksimālais reizinātājs bezmaksas kritienu laikā ir 15. 

Pēdējoreiz atjaunots jūnijs 17, 2022.

Saistītās ziņas