Ruletes stratēģijas

Rulete raksts

Visi zina, ka rulete ir veiksmes spēle, tādēļ runas par stratēģiju var likties mazliet absurdas. Lai gan tā ir taisnība, ruletes likmju sistēmu skaits, kas atrodams internetā, ir nenormāls. Veiksmi nevar manipulēt, taču vienmēr ir veidi, kā palielināt savas uzvaras iespējas pat tādās veiksmes spēlēs kā rulete. Kamēr negaidi zilus brīnumus, visas zemāk minētās sistēmas vienā vai citā veidā ir loģiskas. Iesaku izmantot to, kas visvairāk sader ar tavu personīgo likmju veikšanas stilu un loģiku.

STRATĒĢIJAS LIKMES VEIKŠANAI GALDA ĀRPUSĒ

Šī kategorija ir paredzēta tiem spēlētājiem, kuri dod priekšroku veikt pāra likmes galda ārpusē – sarkans/melns, pāris/nepāris un 1-18/19-36. Paturi prātā, ka aprakstītā metode darbojas vislabāk, ja spēlē ar likmēm galda ārpusē.

Martingeila likmju sistēma

Šī ir noteikti viena no populārākajām stratēģijām, īpaši iesācēju starpā. Galvenā ideja ir dubultot savu likmi pēc katra zaudējuma. Mērķis ir ar laiku atgūt savus zaudējumus gadījumā, ja nākamā likme izrādās laimīgā. Tas balstīts uz domu, ka zaudēt 8 vai 9 reizes pēc kārtas ir rets atgadījums, tādēļ tavs laimests izklausās garantēts. Bet, kā jau vari iedomāties, izmantojot šo progresīvo sistēmu, tu vari daudz laimēt, bet tajā pat laikā novest sevi bankrotā zibenīgi ātri. Abas iespējas pastāv, tādēļ, ja meklē vienkāršu stratēģiju, Martingeila sistēma ir labs sākums. Sistēmai ir arī divi citi varianti. Atgriezeniskā Martingeila sistēma, kas liek tev dubultot likmes pēc katras uzvaras, nevis zaudējuma, un lielā Martingela sistēma, kas dubulto likmes pēc zaudējuma, bet arī palielina tās katrā nākamajā kārtā. Lielā Martingeila sistēma ir daudz riskantāka nekā citi varianti, un iesācējiem no tās būtu jāizvairās.

Dalembēra stratēģija

Turpinot ar vienkāršam ruletes stratēģijām, Žans Lerons Dalembērs radīja sistēmu, kas ir ļoti līdzīga Martingeila sistēmai. Atšķirība ir tajā, ka Dalembēra sistēmā izmanto mazāk drastisku likmju progresiju. Tā vietā, lai dubultotu katru nākamo likmi, spēlētājs pamazām palielina savas likmes, kad viņš zaudē, un samazina tās, kad viņš laimē. Sistēma sākas ar to, ka spēlētājs izvēlas vienu vienību (parasti 1%, 0,50% vai 0,33% no viņu sākuma summas) un pievieno vai noņemt vienību par katru uzvaru vai zaudējumu. Spēlējot ar šiem noteikumiem, tiek izveidota līdzsvarota spēles gaita bez ekstrēma riska, kas padara to par labu sistēmu spēlētājiem ar mazu budžetu.

Fibonači stratēģija

Fibonači skaitļi (redzami zemāk) ir ļoti populāri gan matemātikā, gan zinātnē un acīmredzot arī ruletē. Īsāk sākot, katrs nākamais skaitlis ir vienāds ar iepriekšējo divu skaitļu summu, kas nozīmē, ka virkne ir praktiski bezgalīga.

1 – 1 – 2 – 3 – 5 – 8 – 13 – 21 – 34 – 55 – 89 – 144

Tā ir viena no drošākajām azartspēļu stratēģijām, kas balstīta uz likmēm, kas sākas ar summu, kas vienāda ar pirmo progresijas skaitli. Virknei ir jāseko, līdz iegūsti laimestu, pēc kā vari sākt palielināt likmi no 2 skaitļiem. Šī tabula palīdz tev vizualizēt, kā varētu izskatīties 10 Fibonači stratēģijas griezieni. Protams, tā ir tikai ilustrācija un kā ar jebkuru citu stratēģiju, Fibonači stratēģija negarantē vienādus rezultātus.

Labouchere stratēģija

Šī noteikti ir vissarežģītākā sistēma. Process sākas ar to, ka spēlētājs nosaka mērķi, kas parasti ir noteikta naudas summa, kuru viņi vēlētos laimēt (pieņemsim, ka mērķis ir 20 dolāri). Mērķa skaitlis tad tiek sadalīts mazākos skaitļus, kuru kopējā summa sakrīt ar vēlamo mērķi (1-1-2-3-3-4-3-2-1). Līdz šim brīdim visus lēmumus veic spēlētājs. Pēc tam tiek izmantota Labouchere stratēģija. Pirmajai likmei ir jāpievieno savas virknes galējie skaitļi (2 dolāri – saskaņā ar mūsu piemēru). Ja šajā likmē uzvari, izdzēs šos divus skaitļus un veic to pašu procesu no gala. Zaudējuma gadījumā nedzēst nevienu skaitli, tikai pievieno skaitļus, ar kuriem veici likmi, virknes labajā pusē. Izklausās sarežģīti, bet pēc pāris izmēģinājumiem kļūst vienkāršāk. Stratēģija ir diezgan strukturēta, un tai nepieciešama koncentrācija, taču, ja veic aprēķinus pareizi un izvairies no neveiksmes, noteikti būsi ieguvējs.

STRATĒĢIJAS LIKMES VEIKŠANAI GALDA IEKŠPUSĒ

Un tagad riskantu ruletes likmju faniem mēs piedāvājam divas populārākās metodes, lai spēlētu ilgāk un laimētu vairāk.

Zaļa un melna uzbrukuma stratēģija

Zaļa un melna uzbrukuma stratēģijas mērķis ir ietvert grupu ar vienas krāsas ruletes skaitļiem, kas atrodas vienā kolonnā. Šī ir mana mīļākā stratēģija, jo tā šķiet visloģiskākā. Triks apslēpts tajā, ka neatkarīgi no tā, kuru ruletes kolonnu izvēlies, vidējai kolonnai vienmēr ir 4 sarkani skaitļi, bet 1. un 2. kolonnai attiecīgi ir 8 un 6 sarkani skaitļi. Veicot likmes vidējā kolonnā ar likmju kombināciju, kur viena likme ir uz melna un trīs sadalītas uz skaitļiem ar 0, ļauj tev nosegt visus melnos un zaļos skaitļus un vēl 1 un 3 no sarkanajiem skaitļiem. Tad tev tikai paliekt atlikušie 12 sarkanie skaitļi.

Sešu pensu plus sistēma

Šī stratēģija tika izveidota, lai nosegtu pēc iespējas vairāk ruletes skaitļu ar tikai 5 čipiem. Saskaņā ar šo sistēmu tev ir stratēģiski jāizvieto daži skaitļi ar 6 galda iekšpusē ar 1 čipu katrā. Atliek 4 skaitļi galda kreisajā pusē, kurus var aizņemt ar noteiktu tevis izvēlētu likmi. Šī stratēģija ir laba, jo vienlaicīgi tiek apsegti vairāki skaitļi, tādēļ laimesti notiek ne tikai biežāk, bet tie ir arī daudz aizraujošāki. Kopumā ruletes stratēģijām ir viena vienkārša, taču intriģējoša īpatnība – tās tiek pētītas un aprunātas. Taču spēlētāji bieži ignorē stratēģiju nepilnības. Veiksmes dēļ neviens gudrinieks nekad nav izgudrojis ideālu sistēmu, lai vienmēr uzvarētu spēlē. Vismaz ne likumīgā veidā. Atceries izklaidēties un akli neticēt visām metodēm, kas apsola padarīt tevi stāvus bagātu vienā naktī. Azartspēļu intriga taču rodas no tā, ka nav zināms, kas notiks. Negaidīta veiksme vienmēr šķiet saldāka!

Pēdējoreiz atjaunots marts 1, 2022.

Saistītās ziņas